O NAS

Połączyła nas pasja. 
W życiu mamy wielkie szczęście, że robimy to, co kochamy. Osteopatia jest naszym powołaniem. Pracujemy w gabinetach, za cel biorąc sobie poprawę zdrowia pacjentek. 
Miłość do osteopatii, nieustannego zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią, przyczyniły się do zapoczątkowania naszego projektu. 
W Polsce tematyka ginekologiczna na szkoleniach jest rzadko poruszaną dziedziną. Zważywszy na to, że problemy ginekologiczne dotyczą połowy populacji jest to wiedza, którą należy szerzyć. 
Właśnie dlatego postanowiliśmy połączyć siły i stworzyć unikalny program szkolenia, skupiony na holistycznym podejściu do kobiety, komplementarny i innowacyjny. JoniCare Osteo Education jest owocem naszej pracy.

 

Wiemy jak duże znaczenie ma szerzenie rzetelnej wiedzy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór merytorycznych elearningów o różnej tematyce medycznej wraz z przedstawionymi technikami pracy osteopatycznej.

 

Zapraszamy!

 

Ewelina i Marcin
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję